Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

TARTU

Ringtee 4, 51013 Tartu
tel värvikauplus: +372 730 0230, +372 730 0231
tel kontor: +372 730 0235
faks: +372 730 0239
tapeedisalong: kujundaja.tartu@varvikeskus.ee
viimistlusseadmete müük, rent ja hooldus
kauplus avatud: E-R 8-18; L9-15
E-post: tartu@varvikeskus.ee
Vaata kaardilt

TARTU

Janno Tabas

Janno Tabas
Kaupluse juhataja


Telefon: +372 730 0232
Mobiil: +372 508 8662
Faks: +372 730 0239
janno.tabas@varvikeskus.ee

Eli Ressaar

Eli Ressaar
Müügiassistent


Telefon: +372 730 0235
Faks: +372 730 0239
tartu@varvikeskus.ee

Erki Sarik

Erki Sarik
Hulgimüügi projektijuht


Telefon: +372 730 0236
Mobiil: +372 513 6460
Faks: +372 730 0239
erki.sarik@varvikeskus.ee

Andrus Pihlau

Andrus Pihlau
Tööstusvärvide projektijuht


Telefon: +372 730 0233
Mobiil: +372 528 1240
Faks: +372 730 0239
andrus.pihlau@varvikeskus.ee

Martin Karja

Martin Karja
Ehitusturu projektijuht


Mobiil: +372 511 9441
martin.karja@varvikeskus.ee

Markko Ilves

Markko Ilves
Ehitusturu projektijuht Seadmete müük, rent


Telefon: +372 5300 0599
markko.ilves@varvikeskus.ee

Aivar Toomla

Aivar Toomla
Müügikonsultant


Telefon: +372 730 0230
aivar.toomla@varvikeskus.ee

Sten Zimmermann

Sten Zimmermann
Müügikonsultant


Telefon: +372 730 0230
Mobiil: +372 506 4535
sten.zimmermann@varvikeskus.ee

Merle Saar

Merle Saar
Kujundaja-toonikonsultant


Mobiil: +372 522 0090
merle.saar@varvikeskus.ee

Liisi Rästas

Liisi Rästas
Müügikonsultant


Telefon: +372 730 0230
liisi.rastas@varvikeskus.ee

Jaak Karv

Jaak Karv
Autojuht-laotöötaja


Telefon: +372 518 2638
jaak.karv@varvikeskus.ee

Kaido Novikov

Kaido Novikov
Tööstusvärvide toonija


Telefon: +372 515 8835
kaido.novikov@varvikeskus.ee

Sander Tattar

Sander Tattar
Laojuhataja


Telefon: +372 508 0621
sander.tattar@varvikeskus.ee

Heldur Lilleorg

Heldur Lilleorg
Laotöötaja


Telefon: +372 530 7277
heldur.lilleorg@varvikeskus.ee

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive