Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

TALLINN

Kadaka tee 32, 10621 Tallinn
tel värvikauplus: +372 650 7440
tel tapeedisalong: +372 650 7444
tapeedisalong: kujundaja.kadaka@varvikeskus.ee
tel kontor: +372 650 7445
kauplus avatud E-R 8-18; L 9-15
E-post: kadaka@varvikeskus.ee
Vaata kaardilt

TALLINN

Evelyn Kadak

Evelyn Kadak
Müügiassistent


Telefon: +372 5304 6643
Mobiil: +372 650 7445
kadaka@varvikeskus.ee

Lasse Sild

Lasse Sild
Müügijuht


Mobiil: +372 5308 2710
lasse.sild@varvikeskus.ee

Toomas Kuusk

Toomas Kuusk
Ehitusturu projektijuht


Mobiil: +372 5300 0001
toomas.kuusk@varvikeskus.ee

Rein Kasak

Rein Kasak
Ehitusturu projektijuht


Mobiil: +372 5885 9095
rein.kasak@varvikeskus.ee

Kaupo Armulik

Kaupo Armulik
Ehitusturu projektijuht


Mobiil: +372 507 1083
kaupo.armulik@varvikeskus.ee

Kätri Keerd

Kätri Keerd
Projektimüük - tapeedid, efektvärvid, liistud jms.


Telefon: +372 650 7444
Mobiil: +372 505 2144
katri.keerd@varvikeskus.ee

Raul Semjonov

Raul Semjonov
Müügikonsultant


Mobiil: +372 518 7878
raul.semjonov@varvikeskus.ee

Andres Erik

Andres Erik
Müügikonsultant


Mobiil: +372 5306 2047
andres.erik@varvikeskus.ee

Heinrich Vaha

Heinrich Vaha
Müügikonsultant


Mobiil: +372 5919 9513
heinrich.vaha@varvikeskus.ee

Marko Mõttus

Marko Mõttus
Autojuht


Mobiil: +372 5855 4932
ladu.kadaka@varvikeskus.ee

Erno Laukus

Erno Laukus
Autojuht


Mobiil: +372 518 8022
erno.laukus@varvikeskus.ee

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive