Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

TALLINN

Peterburi tee 52a, 11415 Tallinn
tel värvikauplus: +372 606 2220, +372 606 2221
tel tapeedisalong: +372 606 2233
tapeedisalong: kujundaja@varvikeskus.ee
tel kontor: +372 606 2235
faks: +372 606 2229
kauplus avatud E-R 8-18; L9-15
E-post: tallinn@varvikeskus.ee
Vaata kaardilt

TALLINN

Krista Tulp

Krista Tulp
Müügiassistent


Telefon: +372 6062 235
tallinn@varvikeskus.ee

Lasse Sild

Lasse Sild
Müügijuht


Mobiil: +372 5308 2710
lasse.sild@varvikeskus.ee

Kristjan Juuresoo

Kristjan Juuresoo
Ehitusturu projektijuht


Mobiil: +372 517 7840
kristjan.juuresoo@varvikeskus.ee

Tauno Kaljuste

Tauno Kaljuste
Tööstusvärvide projektijuht


Telefon: +372 606 2225
Mobiil: +372 508 2242
Faks: +372 606 2229
tauno.kaljuste@varvikeskus.ee

Hendrik-Jüri Sandre

Hendrik-Jüri Sandre
Müügikonsultant


Mobiil: +372 524 0363
hendrik-jyri.sandre@varvikeskus.ee

Marek Ojasalu

Marek Ojasalu
Müügikonsultant


Telefon: +372 606 2220
marek.ojasalu@varvikeskus.ee

Richard Siil

Richard Siil
Müügikonsultant


Telefon: +372 606 2220
richard.siil@varvikeskus.ee

Erki Haljaste

Erki Haljaste
Tööstusvärvide müügikonsultant


Telefon: +372 606 2225
erki.haljaste@varvikeskus.ee

Kätri Keerd

Kätri Keerd
Projektimüük - tapeedid, efektvärvid, liistud jms.


Telefon: +372 606 2233
Mobiil: +372 505 2144
katri.keerd@varvikeskus.ee

Maria Helenurm

Maria Helenurm
Kujundaja-toonikonsultant


Telefon: +372 606 2233
Mobiil: +372 510 8024
maria.helenurm@varvikeskus.ee

Tarmo Peensalu

Tarmo Peensalu
Autojuht


Telefon: +372 511 4841

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive