Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

TALLINN

Peterburi tee 52a, 11415 Tallinn
tel värvikauplus: +372 606 2220, +372 606 2221
tel tapeedisalong: +372 606 2233, +372 510 8024
tapeedisalong: kujundaja@karlbilder.ee
tel kontor: +372 606 2235
faks: +372 606 2229
kauplus avatud E-R 8-18; L9-15
tööstusosakond avatud E-R 8-16.30
E-post: tallinn@karlbilder.ee
Vaata kaardilt

TALLINN

Krista Tulp

Krista Tulp
Müügiassistent


Telefon: +372 6062 235
tallinn@karlbilder.ee

Lasse Sild

Lasse Sild
Kaupluse juhataja


lasse.sild@karlbilder.ee

Kristjan Juuresoo

Kristjan Juuresoo
Ehitusturu projektijuht


Mobiil: +372 517 7840
kristjan.juuresoo@karlbilder.ee

Tauno Kaljuste

Tauno Kaljuste
Tööstusvärvide projektijuht


Telefon: +372 606 2225
Mobiil: +372 508 2242
Faks: +372 606 2229
tauno.kaljuste@karlbilder.ee

Marek Ojasalu

Marek Ojasalu
Müügikonsultant


Telefon: +372 606 2220
marek.ojasalu@karlbilder.ee

Erki Haljaste

Erki Haljaste
Tööstusvärvide müügikonsultant


Telefon: +372 606 2225
erki.haljaste@karlbilder.ee

Maria Helenurm

Maria Helenurm
Kujundaja-toonikonsultant


Telefon: +372 606 2233
Mobiil: +372 505 2144
maria.helenurm@karlbilder.ee

Tarmo Peensalu

Tarmo Peensalu
Autojuht


Telefon: +372 511 4841

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive