Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

EHITUSMATERJALID

Meie kliendid vajavad laia valikut ehitusmaterjale, seepärast tarnime projekti lõikes kõike vajaminevat:

SOOJUSTUSMATERJAL
     kivivill
     klaasvill  
     eps
     xps    
     tüüblid ja võrgud
EHITUSPLAADID
     kipsplaat 
     tuuletõke
     osb
     vineer
     tsementlaastplaat
     puitkiudplaat /soome papp
KIVID
     ehituskivid
     katusekivid
     tänavakivid    
KATUSEKATTE MATERJALID        
TÖÖRIISTAD

     elektrilised
EHITUSMETALL
     kinnitusvahendid 
     karkass
     armatuur

Paljud tooted on koheselt laost saadaval ning tellitavatel toodetel on minimaalsed tarneajad. Tellimusi ja päringuid on võimalik esitada ka meili teel.
Võta ühendust lähima projektimüüjaga ja lepi kokku:

 

 TALLINN:

Urmas Parts

Rein Kasak
Mobiil: +372 5885 9095
rein.kasak@varvikeskus.ee

Toomas Kuusk

Toomas Kuusk
Mobiil: +372 5300 0001
toomas.kuusk@varvikeskus.ee

Kristjan Juuresoo

Kristjan Juuresoo
Mobiil: +372 517 7840
kristjan.juuresoo@varvikeskus.ee

 TARTU:

Martin Karja

Martin Karja
Mobiil: +372 511 9441
martin.karja@varvikeskus.ee

Janno Tabas

Janno Tabas
Mobiil: +372 508 8662
janno.tabas@varvikeskus.ee

 PÄRNU:

Meelis Merilaine

Meelis Merilaine
Mobiil: +372 516 6471
meelis.merilaine@varvikeskus.ee

Urmas Parts

Urmas Parts
Mobiil: +372 511 4801
urmas.parts@varvikeskus.ee

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive